Z kim pracuję ?

Pracuję z kobietami, które wiele już osiągnęły, ale czują, że nie chcą dłużej budować życia i biznesu kosztem siebie.

Z liderkami, przedsiębiorczyniami i kobietami świadomymi, które są gotowe wejść na nowy poziom — nie przez większy wysiłek, ale przez głębszy kontakt ze sobą.

To przestrzeń dla kobiet, które chcą działać z większej spójności, regulacji i wewnętrznej mocy, tworząc sukces, który jest odzwierciedleniem ich prawdy, a nie ciągłego napięcia i walki.

 

 

 

 

 

Jak pracuje?

Moja praca opiera się na głębokim połączeniu ciała, umysłu i energii, abyś mogła odzyskać swoją moc, sprawczość i pełnię życia.

Wspieram kobiety w:

  • Programowaniu podświadomości – przekształcamy wewnętrzne przekonania ograniczające Twój potencjał w świadome wzorce wspierające Twój sukces, radość i obfitość.

 

  • Regulacji układu nerwowego – uczymy ciało, jak odnajdywać spokój i równowagę w stresujących sytuacjach oraz jak budowac pojemność na sukces i pieniądze

 

  • Pracy z ciałem – ciało musi byc gotowe stanąć do roli, wartości liderki musza być ucielesniane by ciało cie wspierało w realizacji twoich celów.

 

  • Pracy z energią męską i kobiecą w sobie – balansujemy energię bycia i działania, abyś mogła działać w świecie z mocą i klarownością, jednocześnie pozostając w swojej kobiecej pełni.

Pracujemy w atmosferze świadomej kreacji, komfortu i wolności, bo wiem, że prawdziwa ekspansja zaczyna się od wewnętrznej harmonii, poczucia bezpieczeństwa i spójności w sobie.

 

dostępne wsparcie:

 

mentoring biznesowy

To przestrzeń dla kobiet, które chcą rozwijać swój biznes i przywództwo w nowym paradygmacie — bez działania z presji, nadmiernego spinania się i odcinania od siebie.

W mentoringu łączę strategiczne spojrzenie z głęboką pracą nad wewnętrzną spójnością, ponieważ sposób, w jaki prowadzisz biznes, zawsze odzwierciedla relację, jaką masz sama ze sobą.

Pracujemy nad ekspansją, widocznością, pieniędzmi, energią działania i budowaniem biznesu, który wspiera Twoje życie, a nie je pochłania.

Sesje integracyjne

To głęboka praca wspierająca regulację układu nerwowego, kontakt z ciałem i transformację zapisów podświadomości, które wpływają na Twoje życie, relacje i sposób działania.

Podczas sesji pracujemy wielopoziomowo — z energią, emocjami, ciałem i tym, co niewidoczne, ale wciąż kieruje Twoimi decyzjami i doświadczeniem.

To przestrzeń integracji, powrotu do siebie i uwalniania napięć, które nie pozwalają Ci żyć, tworzyć i prowadzić z większą lekkością oraz prawdą.

OPINIE

Mentoring z Magdą to czysta przyjemność.

Do mojego rozlania dołączyła niezbędne ramy.

Zrozumiałam że, najcenniejsze co mam dla innych jest we mnie.

Mój biznes to ja i służy głownie mojemu rozumieniu siebie. To co jestem w stanie docenić w sobie mogę dać moim klientom.

Kiedy bardziej rozumiem i doceniam siebie, praca to odzwierciedla.

Kilkakrotnie próbowałam rozkręcić swój FP, ale teraz pierwszy raz widzę i czuję, że ma on sens, a ja mam siłę niezbędną do jego rozwoju.

Jolanta

Kiedy zaczęłam pracować z Magdalena, wydawało mi się, że wypróbowałam już każdej strategii biznesowej dostępnej na rynku.

Do tego czasu zainwestowałam też spore sumy w kursy, które miały ze mnie zrobić kobietę sukcesu i postawić mój biznes na nogi, ale z jakiegoś powodu, żadne z tych metod dla mnie nie działały. Albo czułam się przez nie zaszufladkowana i ograniczana, albo brakowało mi jakiegokolwiek zapału i ochoty, żeby je dokończyć. Teraz wiem, że moje wnętrze się na nie zgadzało.

Magdalena pomogła mi wyjść z głowy i zejść na ziemie, odnaleźć stabilność i spokój.

Po naszej współpracy poczułam, że wreszcie jestem w stanie stworzyć biznes po swojemu, w polaczeniu z moim wnętrzem i moimi pragnieniami. Strategia sama się dla mnie wyklarowała. Wiem już, na czym powinnam się skupić i co będzie mnie najlepiej wspierać w moim biznesie.

Dostrajam się do poczucia, że moja strategia i to jak prowadzę biznes może wyjść ze mnie, a nie z głowy czy z podręcznika.

Jestem ogromnie wdzięczna, za wsparcie, które otrzymałam od Magdaleny i gorąco polecam jej mentoring wszystkim kobietom, które czują się przytłoczone procesem tworzenia własnego biznesu.

To był dla mnie mocny proces dojrzewania i przeistoczenia z hobbystki w świadomą kobietę, która tworzy biznes na własnych warunkach. Magdalena czasem daje klapsa na przebudzenie, ale częściej oblewa miodem.

Jej doświadczenie i świadomość energii biznesu (a nie wyświechtane strategie!) pomogły mi dojrzeć i stawić się z otwartością do mojego biznesu.

Natalia

Po latach pracy z różnymi specjalistami uznaję, że sesje z Magdaleną to najlepsze, co może sobie dać każdy, kto wiele razy pracował z danym tematem i frustruje się, że wciąż tkwi w miejscu.

Przecież „na głowę ja to wszystko wiem”, „tyle razy już próbowałam to puścić” – a jednak coś jeszcze mnie w tym trzymało. Madzia potrafi bezbłędnie ściągnąć z pola słowa klucze, zdania zaklęcia będące tym brakującym elementem, bez którego wcześniej pełna integracja i uwolnienie po prostu nie były możliwe.

Dziękuję!

Monika

Minęło już kilkanaście dni od zakończenia naszych sesji 1:1.
Chciałabym jeszcze raz bardzo Ci podziękować. Czuję się odmieniona. Czuję jakbym zaczynała oddychać. Moje ciało nie jest już takie spięte, mam również więcej luzu w głowie.
Te 3 sesje z Tobą były ogromnym przełomem – to było dużo lepsze i skuteczniejsze niż rok terapii.
Czuję, że dotarłyśmy naprawdę głęboko.
Wracam teraz do ponownie do przerabiania kursu Zanurzenie i czuję jakbym dopiero teraz rozumiała przekaz niektórych zdań, szczególnie jeśli chodzi o kontrolę i bezpieczeństwo.
I pierwszy raz rozumiem, co znaczy poczuć.
Indywidualna praca z Tobą oraz Twoje kursy to najlepsza inwestycja w siebie i jestem sobie za to ogromnie wdzięczna.
Dziękuję Ci jeszcze raz za każde słowo, za każde pytanie oraz niezwykłą opiekę w trakcie procesu. Z całego serca :-)
Natalia

Madzia poprzez moją sesję 1:1 (oraz swoje inne programy) nauczyła mnie jak pracować z moimi traumami i blokadami.

Na samym początku „mocno mnie trzymała za rękę” towarzysząc mi podczas moich mniejszych i większych procesów.

Z tygodnia na tydzień coraz bardziej puszczała swój uścisk. W końcu zaczęłam podążać tą ścieżką sama, a ona tylko stała obok i patrzyła wspierając mnie energetycznie.

Madziu, aktywowałaś we mnie potężne zasoby o których istnieniu nawet nie miałam świadomości. Nigdy nie potrafiłam tak głęboko pracować z moimi traumami i blokadami, a teraz pracuję z nimi bardzo intuicyjnie.

Moja droga transformacji rozpoczęła się naszą sesją 1:1. Pomogłaś mi się uleczyć na wielu płaszczyznach. Potem kontynuowałam ten proces sama coraz głębiej pracując z moją raną, obierałam ją jak cebulę i czuję, że dotarłam do jej jądra. Ty aktywowałaś we mnie tą umiejętność. Dziękuję!!

Justyna

Sesje z Magdą to coś więcej niż jakikolwiek program, w którym brałam udział.
Ich magia polega na tym, że oto staje obok Ciebie ktoś – kto nic o Tobie nie wie a jednocześnie rozumie wszystko.
Wchodzi na Twoją ścieżkę i przez chwilę idziecie razem. Jest dodatkową parą oczu i uszu. Podczas sesji bierze Cię pod swoje skrzydła.
Przy Magdzie spotkałam się z czymś, czego nie mogłam dostrzec sama.
To niezwykły talent. Jak mówi Madzia – doświadczyłam jej pola. A to jej pole jest pełne widzenia i mądrości. Jest nauką o byciu dorosłym. I o byciu kobietą.
Marta

Jestem bardzo wdzięczna za sesję 1:1 z Magdą i jej prowadzenie. Chociaż udało mi się w moim życiu wiele zrobić samej w temacie rozwoju, to przyszłam do Magdy z takim klockiem, którego sama przepracować nie umiałam, który niby był oczywisty i leżał na wierzchu, ale ja byłam na niego mocno zblokowana, a ku mojemu zaskoczeniu – byłam mocno zblokowana na samą siebie jako „małą Ewę”.

Z pomocą Magdy doszłam do samego rdzenia problemu. Jestem pod wrażeniem Magdy jako coacha – tego, jak Magda potrafi z przedstawionej historii wyłapać sedno. Jaką atmosferę tworzy – pełną ciepła, zrozumienia i takiego poczucia, że wszystko jest właściwe.

No i tego, jak Magda ściąga z pola słowa klucze – tak jakby pomoc Magdy nie była wyłącznie ziemska. :) Sesja z Magdą, chociaż dotyczyła konkretnego jednego tematu, to dosłownie zrobiła jakieś większe przetasowanie. Mam wrażenie, że kilka życiowych puzzli nagle wskoczyło w odpowiednie miejsca.

Polecam z całego serca! My czasem tak bardzo krążymy wobec jakiegoś problemu, a Magda idzie jak strzała – w samo sedno, ale z czułością. Jeśli masz temat, który powraca, albo czujesz, że sama nie dasz rady – to to jest rozwiązanie.

Ewa

Nakarmiłam się własną soczystością po pracy 1:1 z Magdą.

Uznałam w sobie to, co było wyparte.

Otulułam z czułością i dałam temu miłość, bo przecież to też ja, moje ciemne jestestwo, królestwo ciemności z którego światłość i moje boskie światło.

Niesamowita sesja budząca do życia, prawdziwego w kobiecej MOCy życia. Dziękuję

Aneta

CHCESZ POPRACOWAĆ ZE MNĄ 1:1?

KONTAKT
Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany mentoringiem wyślij wiadomość.

Motiva Magdalena Glistak

NIP 6282000763