Z kim pracuję ?
Jak pracuje?
Moja praca opiera się na głębokim połączeniu ciała, umysłu i energii, abyś mogła odzyskać swoją moc, sprawczość i pełnię życia.
Wspieram kobiety w:
- Programowaniu podświadomości – przekształcamy wewnętrzne przekonania ograniczające Twój potencjał w świadome wzorce wspierające Twój sukces, radość i obfitość.
- Regulacji układu nerwowego – uczymy ciało, jak odnajdywać spokój i równowagę w stresujących sytuacjach oraz jak budowac pojemność na sukces i pieniądze
- Pracy z ciałem – ciało musi byc gotowe stanąć do roli, wartości liderki musza być ucielesniane by ciało cie wspierało w realizacji twoich celów.
- Pracy z energią męską i kobiecą w sobie – balansujemy energię bycia i działania, abyś mogła działać w świecie z mocą i klarownością, jednocześnie pozostając w swojej kobiecej pełni.
Pracujemy w atmosferze świadomej kreacji, komfortu i wolności, bo wiem, że prawdziwa ekspansja zaczyna się od wewnętrznej harmonii, poczucia bezpieczeństwa i spójności w sobie.
dostępne wsparcie:
mentoring biznesowy
To przestrzeń dla kobiet, które chcą rozwijać swój biznes i przywództwo w nowym paradygmacie — bez działania z presji, nadmiernego spinania się i odcinania od siebie.
W mentoringu łączę strategiczne spojrzenie z głęboką pracą nad wewnętrzną spójnością, ponieważ sposób, w jaki prowadzisz biznes, zawsze odzwierciedla relację, jaką masz sama ze sobą.
Pracujemy nad ekspansją, widocznością, pieniędzmi, energią działania i budowaniem biznesu, który wspiera Twoje życie, a nie je pochłania.
Sesje integracyjne
To głęboka praca wspierająca regulację układu nerwowego, kontakt z ciałem i transformację zapisów podświadomości, które wpływają na Twoje życie, relacje i sposób działania.
Podczas sesji pracujemy wielopoziomowo — z energią, emocjami, ciałem i tym, co niewidoczne, ale wciąż kieruje Twoimi decyzjami i doświadczeniem.
To przestrzeń integracji, powrotu do siebie i uwalniania napięć, które nie pozwalają Ci żyć, tworzyć i prowadzić z większą lekkością oraz prawdą.
Mentoring z Magdą to czysta przyjemność.
Do mojego rozlania dołączyła niezbędne ramy.
Zrozumiałam że, najcenniejsze co mam dla innych jest we mnie.
Mój biznes to ja i służy głownie mojemu rozumieniu siebie. To co jestem w stanie docenić w sobie mogę dać moim klientom.
Kiedy bardziej rozumiem i doceniam siebie, praca to odzwierciedla.
Kilkakrotnie próbowałam rozkręcić swój FP, ale teraz pierwszy raz widzę i czuję, że ma on sens, a ja mam siłę niezbędną do jego rozwoju.
Kiedy zaczęłam pracować z Magdalena, wydawało mi się, że wypróbowałam już każdej strategii biznesowej dostępnej na rynku.
Do tego czasu zainwestowałam też spore sumy w kursy, które miały ze mnie zrobić kobietę sukcesu i postawić mój biznes na nogi, ale z jakiegoś powodu, żadne z tych metod dla mnie nie działały. Albo czułam się przez nie zaszufladkowana i ograniczana, albo brakowało mi jakiegokolwiek zapału i ochoty, żeby je dokończyć. Teraz wiem, że moje wnętrze się na nie zgadzało.
Magdalena pomogła mi wyjść z głowy i zejść na ziemie, odnaleźć stabilność i spokój.
Po naszej współpracy poczułam, że wreszcie jestem w stanie stworzyć biznes po swojemu, w polaczeniu z moim wnętrzem i moimi pragnieniami. Strategia sama się dla mnie wyklarowała. Wiem już, na czym powinnam się skupić i co będzie mnie najlepiej wspierać w moim biznesie.
Dostrajam się do poczucia, że moja strategia i to jak prowadzę biznes może wyjść ze mnie, a nie z głowy czy z podręcznika.
Jestem ogromnie wdzięczna, za wsparcie, które otrzymałam od Magdaleny i gorąco polecam jej mentoring wszystkim kobietom, które czują się przytłoczone procesem tworzenia własnego biznesu.
To był dla mnie mocny proces dojrzewania i przeistoczenia z hobbystki w świadomą kobietę, która tworzy biznes na własnych warunkach. Magdalena czasem daje klapsa na przebudzenie, ale częściej oblewa miodem.
Jej doświadczenie i świadomość energii biznesu (a nie wyświechtane strategie!) pomogły mi dojrzeć i stawić się z otwartością do mojego biznesu.
Po latach pracy z różnymi specjalistami uznaję, że sesje z Magdaleną to najlepsze, co może sobie dać każdy, kto wiele razy pracował z danym tematem i frustruje się, że wciąż tkwi w miejscu.
Przecież „na głowę ja to wszystko wiem”, „tyle razy już próbowałam to puścić” – a jednak coś jeszcze mnie w tym trzymało. Madzia potrafi bezbłędnie ściągnąć z pola słowa klucze, zdania zaklęcia będące tym brakującym elementem, bez którego wcześniej pełna integracja i uwolnienie po prostu nie były możliwe.
Dziękuję!
Madzia poprzez moją sesję 1:1 (oraz swoje inne programy) nauczyła mnie jak pracować z moimi traumami i blokadami.
Na samym początku „mocno mnie trzymała za rękę” towarzysząc mi podczas moich mniejszych i większych procesów.
Z tygodnia na tydzień coraz bardziej puszczała swój uścisk. W końcu zaczęłam podążać tą ścieżką sama, a ona tylko stała obok i patrzyła wspierając mnie energetycznie.
Madziu, aktywowałaś we mnie potężne zasoby o których istnieniu nawet nie miałam świadomości. Nigdy nie potrafiłam tak głęboko pracować z moimi traumami i blokadami, a teraz pracuję z nimi bardzo intuicyjnie.
Moja droga transformacji rozpoczęła się naszą sesją 1:1. Pomogłaś mi się uleczyć na wielu płaszczyznach. Potem kontynuowałam ten proces sama coraz głębiej pracując z moją raną, obierałam ją jak cebulę i czuję, że dotarłam do jej jądra. Ty aktywowałaś we mnie tą umiejętność. Dziękuję!!
Jestem bardzo wdzięczna za sesję 1:1 z Magdą i jej prowadzenie. Chociaż udało mi się w moim życiu wiele zrobić samej w temacie rozwoju, to przyszłam do Magdy z takim klockiem, którego sama przepracować nie umiałam, który niby był oczywisty i leżał na wierzchu, ale ja byłam na niego mocno zblokowana, a ku mojemu zaskoczeniu – byłam mocno zblokowana na samą siebie jako „małą Ewę”.
Z pomocą Magdy doszłam do samego rdzenia problemu. Jestem pod wrażeniem Magdy jako coacha – tego, jak Magda potrafi z przedstawionej historii wyłapać sedno. Jaką atmosferę tworzy – pełną ciepła, zrozumienia i takiego poczucia, że wszystko jest właściwe.
No i tego, jak Magda ściąga z pola słowa klucze – tak jakby pomoc Magdy nie była wyłącznie ziemska. :) Sesja z Magdą, chociaż dotyczyła konkretnego jednego tematu, to dosłownie zrobiła jakieś większe przetasowanie. Mam wrażenie, że kilka życiowych puzzli nagle wskoczyło w odpowiednie miejsca.
Polecam z całego serca! My czasem tak bardzo krążymy wobec jakiegoś problemu, a Magda idzie jak strzała – w samo sedno, ale z czułością. Jeśli masz temat, który powraca, albo czujesz, że sama nie dasz rady – to to jest rozwiązanie.
Nakarmiłam się własną soczystością po pracy 1:1 z Magdą.
Uznałam w sobie to, co było wyparte.
Otulułam z czułością i dałam temu miłość, bo przecież to też ja, moje ciemne jestestwo, królestwo ciemności z którego światłość i moje boskie światło.
Niesamowita sesja budząca do życia, prawdziwego w kobiecej MOCy życia. Dziękuję